Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Supervizor - montáže

referenční číslo: 1438 | aktuálnost: 28. 8. 2016

Hledáte samostatnou a zodpovědnou práci v Brně s možností cestovat do zahraničí? Máte minimálně středoškolské technické vzdělání a ovládáte anglický jazyk alespoň na komunikativní úrovni? Pak neváhejte a kontaktujte nás ještě dnes

Úspěšná mezinárodní společnost působící v oblasti průmyslové výroby hledá do svého týmu spolehlivého kandidáta na pozici:

SUPERVIZOR - MONTÁŽE

Náplň práce

  • montáž zakázek dle požadavků klienta
  • vedení montážního týmu
  • čtení výkresové dokumentace
  • spolupráce s ostatními odděleními
  • komunikace v anglickém jazyce

Požadujeme:

  • min. SŠ technického směru
  • praxe ve výrobní společnosti výhodou
  • zkušenosti z montáže velkou výhodou
  • angličtina na středně pokročilé úrovni
  • řidičský průkaz skupiny B
  • ochota cestovat (i 3 měsíce v kuse)
  • učenlivost, samostatnost, dobré organizační schopnosti

Nabízíme:

  • zázemí mezinárodní společnosti
  • možnost seberealizace a profesního růstu
  • odborná školení
  • diety
  • práce v zajímavém a perspektivním oboru
  • možnost cestovat po celém světě
  • místo pracoviště: Brno

Mzda: 20 000 - 50 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Řemesla, výroba, Strojírenství, Technika, elektrotechnika

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha