Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

PANAV, a.s.

Strojírenští technici technologové, normovači

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 10685820798 | aktuálnost: 14. 11. 2016

Nástup možný také v termínu dle dohody.

Hledáte perspektivní práci v ryze české společnosti s dlouholetou tradicí? Jste pracovití a zodpovědní? Pak hledáme právě Vás!

Náplň práce:
- konstrukční práce ve 2D a 3D
- návrhy konstrukčních řešení přívěsů a návěsů v souladu s požadavky zákazníků a legislativy
- spolupráce s ostatními útvary společnosti
- využití zkušeností z výroby a provozu ke zlepšení výrobků

Požadujeme:
- VŠ/SŠ technického směru
- technické znalosti
- praxi na pracovní pozici konstruktér
- znalost 2D a 3D konstrukčního software výhodou
- kreativní myšlení
- aktivní přístup
- odpovědnost a systematičnost
- ochota učit se novým věcem
- smysl pro týmovou práci

Co Vám můžeme za Vaše výsledky nabídnout:
- zajímavou práci
- velkou možnost seberealizace, široké uplatnění vlastní invence a nápadů
- odbornou práci ve stabilní a dynamicky se rozvíjející společnosti
- odpovídající mzdové ohodnocení
- možnost seberealizace
- možnost osobního a profesního růstu
- 5 týdnů dovolené
- závodní stravování s příspěvkem od zaměstnavatele – denní výběr z 5 hlavních jídel

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Vysokoškolské

Mzda: 27 000 Kč / měsíc

Region: Olomoucký kraj

Obor: Strojírenství

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha

PANAV, a.s., Ing. Helena Škobrtalová, vedoucí osobního oddělení, helena.skobrtalova@panav.cz, +420 585 808 625