Typ nabídky

Minimální mzda

Referent/ka nákupu - Praha 10, 30 000 Kč

referenční číslo: 37B28A05 | aktuálnost: 25.10.2016

MIKUPEX TRADE s.r.o.

Náplň práce

Pro našeho významného klienta, stabilní nadnárodní společnost působící na trhu ČR, který je předním dodavatelem obalových materiálů a řešení, materiálů a technologií pro výrobu reklamy a materiálů pro polygrafii, hledáme pro pracoviště na Praze 10 vhodné kandidáty/ky na pozici Referent/ka nákupu.

Náplň práce:
- komunikace se zahraničními a tuzemskými dodavateli
- zadávání a sledování objednávek
- zodpovědnost za stav a obrátku zásob u svěřeného sortimentu
- zodpovědnost za poptávková řízení k dodavatelům
- vyřizování reklamací

Referent/ka nákupu pracuje v týmu cca 8mi lidí, organizačně spadá do odd. nákupu, reportuje přímo manažerovi nákupu.

Požadujeme:
- SŠ / VŠ vzdělání - ideálně ekonomického, nebo obchodního zaměření (není podmínkou)
- znalost AJ slovem a písmem nutná, znalost dalšího jazyka výhodou
- praxi v polygrafii, papírenství, obalových materiálech velkou výhodou, ne podmínkou
- praxi z reklamních agentur, grafických studií, signmakingu - výhodou, ne podmínkou
- všeobecný odborný přehled v polygrafii, reklamním průmyslu výhodou
- dobrou znalost práce na PC - MS Office (Word, Excel), SAP výhodou
- schopnost aktivní komunikace, flexibilitu, ochotu učit se nové věci
- ŘP sk. B - občasné služební cesty
- nástup možný, dle dohody, IHNED

Nabízíme:
- možnost pracovat v prostředí úspěšné nadnárodní společnosti na Praze 10
- plný pracovní úvazek na dobu neurčitou
- samostatnou práci a velmi přátelský kolektiv kolegů
- odpovídající platové ohodnocení - cca 30 000 Kč
- zaměstnanecké benefity - týden dovolené navíc, příspěvek na stravu, penzijní připojištění, odborná školení apod.

Váš strukturovaný životopis v češtině, prosím, zasílejte kliknutím na odpovědní tlačítko u inzerátu. Nezapomeňte uvést název pozice, o kterou se ucházíte. Prosíme rovněž o uvedení telefonického spojení na Vás (mobil).

Mzda: 30 000 - 30 000 Kč

Místo pracoviště: Praha 10

Region: Praha

Obor: Administrativa, Marketing, reklama, public relations, Média, polygrafie, Obchod, prodej, nákup

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita