Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

ADECCO spol. s r.o.

Pro našeho významného klienta zabývajícího se výrobou elektrosoučástek pro automobilový průmysl hledáme pracovníky na pozici operátor či operátorka výroby.

Operátor/ka výroby – Frenštát pod Radhoštěm

referenční číslo: 37ADB9B4 | aktuálnost: 15. 8. 2016

Nabízíme:
- Stabilní zaměstnání na hlavní pracovní poměr
- Závodní stravování
- Ochranné pracovní pomůcky
- Nenáročná práce vhodná i pro ženy
- Směny 8 a 12 hodin
- Možnost osobního rozvoje
- Práce v příjemném a čistém prostředí

Náplň práce:
- Práce ve výrobě automobilových elektrosoučástek
- Montáž drobných součástek
- Kompletace součástek
- Vizuální kontrola výrobků

Požadavky:
- Manuální zručnost
- Dobrý zdravotní stav (zrak, motorika)
- Ochota pracovat na směny
- Zkušenost s prací v automotiv výhodou
- Spolehlivost
- Věk min. 18 let

V případě Vašeho zájmu neváhejte a zašlete IHNED svůj životopis na e-mailovou adresu tereza.navrkalova@adecco.com.

Poskytnutím údajů souhlasíte se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů za účelem zaměstnání a zprostředkování zaměstnání. Více o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde: http:www.adecco.cz/Prohlaseni.html

Místo pracoviště: Frenštát pod Radhoštěm

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Výroba, průmysl

Specializace: dělník, konstruktér

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha