Grafton Recruitment Jihlava

Montážní dělník v Jihlavě + Náborový příspěvek 30 000 Kč

(referenční číslo: 6-21-223969/JD)

BEZKONKURENČNÍ VÝPLATA dělníka v regionu za poctivou práci? Pojďte pracovat do Bosche na pozici MONTÁŽNÍ DĚLNÍK
Nástupní plat dělníka 23 000Kč, po zapracování až 29 000Kč a ke všemu náborový příspěvek 30 000 Kč POKUD JSTE DOTEĎ VÁHALI, NYNÍ UŽ NENÍ DŮVOD Víc Vám jinde nenabídnou Navíc můžeme slíbit každoroční navyšování platů (další už v lednu 2017) a kvalitní závodní stravování.

Ke konci roku, kdy většina firem polevuje v náborech, my stále hledáme vhodné uchazeče na pracovní místa montážních dělníků. Jedná se o montážní práci na lince, na kterou Vám stačí základní vzdělání a chuť pracovat. Jedná se o 3směnný nebo nepřetržitý provoz.Kontaktujte naši agenturu Grafton pro více informací ještě dnes a nastupte ještě v prosinci, dokud platí náborový příspěvek 30 000Kč Je možné, že po Novém roce volná místa již nebudou. Pohlídejte si tedy vaše místo co nejdříve

Požadujeme:

  • základní vzdělání
  • ochota pracovat na 3 směnný/nepřetržitý provoz
  • manuální zručnost
  • dobrý zdravotní stav

Nabízíme:

Benefity:

  • 5 týdnů dovolené
  • příplatky za přesčasy
  • příplatky za nepřetržitý provoz
  • příplatky za odpolední, noční směnu
  • příplatky za práci o víkendu

Zaujala Vás tato pozice? Vyplňte prosím kontaktní formulář, zašlete životopis na e-mailovou adresu l.policarova.223969{id}@graftonrecruitment.cz nebo volejte 567 588 918.


Přečtěte si prosím pozorně následující text a uvádějte jej vždy společně s Vaším mailem/dopisem, jinak nebudeme moci pracovat s Vašimi zaslanými údaji.
Souhlasím, aby společnost Grafton Recruitment s.r.o., sídlem Na Poříčí 3a, Praha 1, (dále jen společnost), zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám, jejichž totožnost je mi společnost povinna sdělit) v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou. Potvrzuji, že jsem obeznámen se svými právy v souvislosti s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů. Pro plné znění klikněte na http://www.uoou.cz/uoou.aspx?menu=4&submenu=5&loc=20.

Mzda: 23 000 - 29 000 Kč / měsíc
Region: kraj Vysočina
Obor: Výroba, průmysl
Typ nabídky: Zaměstnání

Kontaktní informace:

Policarová Lucie

Odpovědět na inzerát