Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

KOVONA a.s.

Mistři a příbuzní pracovníci ve strojírenství

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 10956700767 | aktuálnost: 20. 7. 2016

Požadujeme: SŠ vzdělání technického nebo strojírenského zaměření, praxi na obdobné pozici min. 3roky, znalost technologií práce s plechem, orientaci ve výkresové dokumentaci, dobrá znalost MC Office (Word,Excel,Outlook), znalost IS SAP-výhodou, organizační a řídící schopnosti, samostatnost, flexibilitu, zodpovědnost, odolnost vůči stresu
Náplň práce: organizování práce zaměstnanců svěřeného úseku, schvalování a koordinace jednotlivých zakázek, zabezpečování plynulého chodu dílny, pracování s podnikovým informačním systémem, zajištění kontroly kvality
Nabízíme: 5 týdnů dovolené, smlouvu na dobu neurčitou, závodní stravování se zajímavým příspěvkem, příspěvky na penzijní a životní připojištění, kulturu a volnočasové aktivity, zázemí stabilní, více jak 100-leté ČESKÉ firmy, bez vlivu automotive, vzdělávání a možnost osobního i profesního růstu, sick days, placená volna nad rámec zákonného nároku, příspěvky na dovolenou, tábory dětí.
Pracovní poměr na dobu neurčitou po 1roce zaučení.
Kontaktovat v pracovní dny 7.00 - 15.30 hod.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 30 000 - 35 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj

Obor: Strojírenství

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail