Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Strojní konstruktér s AJ/NJ

referenční číslo: 7929 | aktuálnost: 19. 11. 2016

Jste konstruktér, který hledá možnost podílet se na zajímavých projektech a nebojíte se povyprávět o svých dovednostech anglicky nebo německy? Pak hledáme právě Vás

Z důvodu rozkvětu zahraničních projektů hledáme šikovného konstruktéra/ku na pozici:

STROJNÍ KONSTRUKTÉR s AJ/NJ

Náplň práce

  • zpracování 3D výkresové dokumentace
  • konstrukční řešení zadaných projektů v oblasti strojírenské výroby
  • spoluúčast na vývojových projektech
  • komunikace s kolegy ze zahraničí

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání strojírenského směru
  • 2 roky praxe v oblasti strojírenské konstrukce
  • středně pokročilou znalost angličtiny nebo němčiny
  • výhodou praxe s prací v Catia nebo SolidEdge
  • časová flexibilita

Nabízíme:

  • zázemí významného zaměstnavatele
  • motivující finanční ohodnocení
  • možnost podílet se na vývoji nových produktů
  • možnost profesního růstu a rozvoje
  • příspěvek na stravování
  • lokalita práce na Olomoucku

Mzda: 25 000 - 40 000 Kč / měsíc

Region: Olomoucký kraj

Obor: Strojírenství

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha