Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

VT HRANICE s.r.o.

Stavební instalatéři

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11057730729 | aktuálnost: 28. 9. 2016

Nástup možný IHNED.Pracovní pozice je vhodná i pro absolventy škol.

Náplň práce:
- instalace vnitřních rozvodů vody, plynu, ústředního topení; instalace armatur, kotlů, solárních systémů; montáž sanitární keramiky, vodovodních armatur apod.

Požadujeme:
- znalost v oboru instalatérství- topenářství; samostatnost; řidičské oprávnění sk.B, časovou flexibilitu, svářečský průkaz- výhodou, praxe vítána

Nabízíme:
- firemní benefity, zajímavé platové ohodnocení s možností růstu dle výsledků, příspěvek na stravu, práci ve stabilní firmě a s pevným zázemím.

Zájemci se mohou hlásit:
- zasláním životopisu (CV) na e-mail: jiri.jurca@vt-hranice.cz;
- telefonicky (PO až Pá v době od 09,00 do 16,00hod.) na čísle 777 214 501 nebo 581 696 420 - pan Jiří Jurča

Pozn.: Osobní návštěvy POUZE po předchozím telefon. dohovoru

Místo výkonu práce: VT HRANICE s.r.o., Teplická č.p. 258, 753 01 Hranice 1

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 15 000 - 25 000 Kč / měsíc

Region: Olomoucký kraj

Obor: Řemesla, výroba

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha