Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Teplárny Brno, a.s.

Inženýři elektrotechnici a energetici projektanti, konstruktéři

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11563760717 | aktuálnost: 12. 10. 2016

Teplárny Brno, a.s., přijmou zaměstnance na pracovní pozici
"Projektant/ka - rozpočtář/ka"

Požadavky:
Vzdělání VŠ technického zaměření nebo SŠ technického zaměření, praxe výhodou
Základní znalost BUILDpower, autoCAD, MS Office (MS Excel, Word)
Samostatnost, zodpovědný přístup
Aktivní řidičský průkaz sk. B
Čistý trestní rejstřík (ne starší než 3 měsíce)
Motivační dopis

Hlavní pracovní náplň a požadavky s ní spojené:
Tvorba rozpočtů projektů všech stupňů v oblasti tepelné techniky a vytápění, studií a předprojektových záměrů
Tvorba projektové dokumentace všech stupňů v oblasti tepelné techniky (zdroje tepla, výměníkové stanice, potrubní rozvody)
Výpočty zdrojů tepla a dimenzování potrubních sítí
Komunikace s investorem, příslušnými úřady
Účast při zajišťování autorského dozoru stavby

Nabízíme:
Perspektivní práci v prosperující společnosti
Odpovídající finanční ohodnocení
Zaměstnanecké benefity
Možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu

Nástup do pracovního poměru možný ihned nebo dle dohody.

Přihlášku s příslušnými doklady (strukturovaný životopis, motivační dopis kopii nejvýše dosaženého vzdělání, originál nebo ověřenou kopii výpisu z trestního rejstříku ne starší 3 měsíců, souhlas s nakládáním s poskytnutými osobními údaji pro účely tohoto výběrového řízení ve smyslu zákona 101/2000 Sb.) předejte nejpozději 21.10. 2016 do 12.00 hod. Lhůta je hmotněprávní, tj. přihláška do výběrového řízení musí být ve stanovené lhůtě skutečně doručena společnosti Teplárny Brno, a.s. V pracovní dny doručte osobně na podatelnu sídla společnosti Teplárny Brno, a.s., Okružní 25, Brno, a to do 14.00 hod. nebo zašlete na korespondenční adresu společnosti Teplárny Brno, a.s., P.O. BOX 215, 658 15 Brno.
Obálka musí být zřetelně u adresy společnosti Teplárny Brno, a.s. označena textem "Neotevírat -Projektant/ka - rozpočtář/ka".

Přihlášky zasílejte se všemi požadovanými náležitostmi a přílohami, bez nich není vaše přihláška úplná a nemůže být zahrnuta mezi přihlášky dalších uchazečů o obsazení pracovního místa. Později podané přihlášky nebudou zařazeny do výběrového řízení.

Vyhlašovatel si vyhrazuje právo zrušit toto výběrové řízení kdykoliv v jeho průběhu.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 20 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Energetika

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha