Typ nabídky

Minimální mzda

Obchodně-technického zástupce (zástupkyni)

referenční číslo: 37451B57 | aktuálnost: 02.05.2017

ATOMO PROJEKT s.r.o.

Pro náš provoz odlakování a tryskání v Bořitově u Černé Hory hledáme

Náplň práce

hledáme pro náš provoz kovovýroby v Bořitově u Černé Hory. Požadujeme: strojírenské nebo chemické vzdělání, min. 3 roky praxe v technickém oboru, aktivní řidič, příjemné vystupování a výborné komunikační schopnosti, spolehlivost, samostatnost, flexibilita, PC gramotnost, nekuřák. Náplň práce: aktivní akvizice nových klientů, řešení technických požadavků stávajících zákazníků. ATOMO PROJEKT s.r.o., Bořitov 326 (areál ZD – bývalá suška), Černá Hora. Odpovědi s uvedením názvu pracovní pozice pište na: atomo@atomo.cz.

Místo pracoviště: Bořitov u Černé Hory, okres Blansko

Region: Pardubický kraj, Kraj Vysočina, Jihomoravský kraj, Olomoucký kraj

Obor: Doprava, logistika, Obchod, prodej, nákup, Strojírenství, Výroba, průmysl

Profese: area sales manager, obchodní zástupce, obchodník, obchodně technický zástupce, regionální obchodní manažer

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vyšší odborné