Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Oblastní charita Kutná Hora

Hlavní účetní

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11111320707 | aktuálnost: 15. 7. 2016

Náplň práce:
- komplexní zodpovědnost za účetnictví organizace
- metodické vedení účetních
- zodpovědnost za vedení mzdové agendy v souladu s platnou legislativou
- měsíční zpracování cca 150 mezd pro HPP, DPČ, DPP
- kompletní zpracování podvojného účetnictví, zpracování účetních uzávěrek a daňových přiznání
- zpracování ročního zúčtování daní z příjmu fyzických osob
- koordinační a kontrolní činnost v oblasti tvorby a dodržování účetního rozvrhu a rozpočtu všech organizačních jednotek zaměstnavatele
- řešení problematických účetních případů
- příprava a shromažďování podkladů pro audit
- komunikace se státními institucemi (ČSSZ, ZP, FÚ)
- sestavování vybraných hlášení a výkazů, zabezpečení povinnosti v oblasti statistického zjišťování vůči ČSÚ a dalším institucím
- spolupráce napříč organizací, především s ekonomkou, účetními a personalistkou organizace
Požadavky:
- min. SŠ ekonomického směru s maturitou
- dobrá znalost mzdové a pracovněprávní legislativy, účetnictví a daňového systému ČR
- praxe ve mzdovém účetnictví podmínkou
- zkušenosti s podvojným účetnictvím podmínkou
- zkušenosti s prací v neziskovém sektoru velkou výhodou
- znalost účetního programu ABRA výhodou
- schopnost komplexního přístupu, analytické a logické uvažování
- samostatnost, aktivní přístup k práci, zodpovědnost, pečlivost, organizační schopnosti
- vysoké pracovní nasazení, odolnost vůči stresu, časová flexibilita
- nutné ztotožnění se s posláním organizace a vysoká motivace pro práci v neziskovém sektoru, loajalita, trestní bezúhonnost
- pokročilá znalost práce na PC
Nabízíme:
- zaměstnání ve stabilní neziskové organizaci
- práci na plný úvazek, pracovní poměr na dobu určitou od 1.10.2016 do 31.12.2017
(poté možnost dalšího prodloužení)
- flexibilní pracovní doba
- příjemné pracovní prostředí a přátelský neformální kolektiv
- asistenci při zaškolení, získání nových zkušeností při spolupráci s ostatními zaměstnanci
- mzdové ohodnocení odpovídající zkušenostem a praxi
Zaměstnanecké výhody: 25 dnů dovolené, flexibilní pracovní doba, vlastní organizace náplně práce, možnost dalšího vzdělávání, služební telefon, asistence při zaučení
V případě zájmu se hlaste POUZE na uvedený email!!!
Místo výkonu práce: Havířská 403, Kutná Hora

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSV

Mzda: 16 000 - 20 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj

Obor: Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha