Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

VARIO THERM s.r.o.

Odborní asistenti v administrativě

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11003210715 | aktuálnost: 14. 9. 2016

  • ÚSO (bez vyučení), aktivní znalost NJ - plynulá řeč pro telefonickou a e-mailovou komunikaci, aktivní znalost práce na PC - balíček MS Office, samostatnost při práci a rozhodování, technické myšlení, schopnost čtení výkresové dokumentace výhodou, znalost AJ výhodou, chuť učit se novým věcem, ŘP. sk. B - aktivní řidič.

Náplň práce: komunikace se zákazníky, dodavateli a zaměstnanci, příprava podkladů pro jednání, vyřizování korespondence.
Mzda 15 000 Kč, 1- směnný provoz, práce na HPP, práce v malém příjemném kolektivu, zázemí stabilní společnosti, účast na firemních seminářích, pracoviště Opava, nástup ihned. KO: Složilová Jarmila, e-mail: vario@vario-therm.cz.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 15 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Administrativa

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail