Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Inženýr kvality - systém řízení kvality brno

referenční číslo: 11068 | aktuálnost: 10. 11. 2016

Máte alespoň 1 rok praxi v oblasti kvality?
Jste tvořivý člověk s technickým vzděláním?
Hovoříte anglickým jazykem a hledáte zaměstnání v mezinárodní společnosti?
Pokud Vás tato nabídka zaujala, neváhejte a zašlete nám svůj životopis
Mezinárodní společnost přijme schopného kandidáta/ku na pozici Inženýr kvality – systém řízení kvality (32 - 42.000,- -Kč)

Náplň práce

  • Nastavení systému řízení kvality
  • Zajišťování zákaznických reklamací a komunikace se zákazníky
  • Příprava kontrolních plánů, auditů
  • Spolupráce na tvorbě katalogu vad

Požadujeme:

  • Samostatnou komunikativní osobnost s praxí alespoň 1 rok v oblasti výrobní kvality
  • Znalost nástrojů kvality
  • Anglický jazyka na středně pokročilé úrovni
  • Technické vzdělání

Nabízíme:

  • Motivující finanční ohodnocení
  • Dlouhodobou práci v uznávané mezinárodní společnosti
  • Příjemný kolektiv
  • 5 týdnů dovolené
  • Řadu školení a profesní růst
  • Lokalita: Brno - město

Mzda: 32 000 - 42 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Kvalita, kontrola jakosti

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha