Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Pro našeho klienta, společnost působící na trhu v oblasti potravinářství, hledáme pracovníky na výše uvedenou pozici.

Brigáda ve výrobě kořenících směsí - Humpolec - 80 Kč/hod.

referenční číslo: 6178 | aktuálnost: 5. 9. 2016

Pro našeho klienta, známou potravinářskou společnost v Humpolci, hledáme pracovnice a pracovníky na jednoduchou a nenáročnou práci do výroby kořenících směsí. Provoz probíhá ve dvou směnách. Nástup je možný ihned.

Náplň práce:
- obsluha strojů a zařízení na výrobu a zpracování koření a kořenících směsí
- balení a třídění koření a kořenících směsí do krabic

Požadujeme:

- věk min. 18 let
- potravinářský průkaz
- ochotu pracovat v dvousměnném provozu
- manuální zručnost, pracovitost, spolehlivost
- flexibilitu a odpovídající pracovní tempo
- praxe ve výrobní společnosti výhodou

Zaujala Vás tato pracovní nabídka?
Odpovězte prosím pomocí odpovědního tlačítka nebo zašlete sms na tel. 739 249 904 a my Vám rádi zavoláme zpět.

Nabízíme:

- odměnu 80 Kč/hod.
- možnost dlouhodobé spolupráce
- nenáročnou brigádu
- pravidelný výplatní termín
- brigádu na dohodu o pracovní činnosti
- příležitost získat praxi v potravinářství

Místo pracoviště: Humpolec

Region: kraj Vysočina

Obor: Potravinářství a chemie, Řemesla, výroba, Ostatní

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha