Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

SSK Stavby Ostrava s.r.o.

Stavební technici projektanti, konstruktéři

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 10908570725 | aktuálnost: 2. 12. 2016

Místo výkonu práce: Na Jánské 725/52, 710 00 Ostrava 10

V případě zájmu kontaktujte zaměstnavatele na email prace@czechcooltrade.cz

Při emailové komunikaci prosím do předmětu emailu uveďte název pozice a firmy, kde se o zaměstnání ucházíte.

Upřesnění k vzdělání: SŠ/VŠ vzdělání stavebního směru (v případě SŠ vzdělání 1 rok praxe, v případě VŠ je práce vhodná pro absolventy)

Náplň práce: projektování pozemních staveb, rozpočtování, tendrování

Požadavky: ŘP sk. B, zkušenosti s projektováním RD, znalost vytvoření vizualizací, znalost AutoCAD, 3D programů, konstrukční myšlení, samostatnost, komunikativnost, pečlivost

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 15 000 - 30 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Stavebnictví, projekce, architektura

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha

SSK Stavby Ostrava s.r.o., Mgr. Tomáš Gramel, prace@czechcooltrade.cz