Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

SAITECH s.r.o.

Ostatní specialisté v oblasti techniky

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 10988630742 | aktuálnost: 7. 10. 2016

Naše společnost SAITECH s.r.o. patří mezi přední dodavatele identifikačních systémů v České republice. Rozvíjíme obchod a služby v dynamické oblasti IT a hledáme nové spolupracovníky.
Vaším úkolem bude:
- Implementace prvků identifikačních systémů do prostředí zákazníků
- Technická a konzultační činnost - hotline, helpdesk
- Servisní činnost a údržba systému u stávajících zákazníků
- Spolupráce na interním rozvoji HW portfolia
- Spolupráce s interním SW vývojovým týmem
- Provádění předimplementačních analýz
- Spolupráce na zpracování podkladů pro specifické obchodní případy
- Komunikace se zákazníky o produktech společnosti
Požadujeme:
- SŠ popř. VŠ vzdělání elektrotechnického směru
- vyhláška 50/78 §5
- ŘP průkaz skupiny B - aktivní řidič
- Manuální zručnost a samostatnost, osobní zodpovědnost, chuť učit se novým věcem
- Dobré komunikační a vyjadřovací schopnosti
- časová flexibilita
- Základní orientace v IT
- znalost PC sítí - výhodou
- Praktické zkušenosti jako servisní technik vítány
Nabízíme:
- Zázemí stabilní, dynamicky se rozvíjející společnosti
- Motivující ohodnocení
- Dobrou profesní kariéru v mladém kolektivu
- Účast na zajímavých technických projektech
- Perspektivní zaměstnání v regionu
- Nepeněžní benefity
- Mobilní telefon.
V případě zájmu zasílejte strukturovaný životopis na uvedený e-mail: kariera@saitech.cz

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 20 000 - 26 000 Kč / měsíc

Region: Ústecký kraj

Obor: Technika, elektrotechnika

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha