Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Slemr Spedition s.r.o.

Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 8976000731 | aktuálnost: 3. 8. 2016

Hledáme profesionální řidiče na lehkotonážní soupravy solotruck+vlek do 12t. Realizace přeprav v rámci EU, začátek i konec jizdy vždy v České Lípě, pravidelné trasy, práce pouze prac.dny - volné víkendy. Požadujeme platné profesní osvědčení C + E, školení řidiče, dig. kartu, čistý trestní rejstřík, výpis z bodového systému, dobrý zdravotní stav, korektní přístup a spolehlivost.

Nabízíme zvláštní prémie

Začátek a konec pracovního výkonu bude vždy v České Lípě (výjezdy/dojezdy z a do České Lípy), ale na pracovišti není přítomna odpovědná osoba. První kontakt je nutný uskutečnit telefonicky nebo e-mailem. Osobní kontakt po předešlé domluvě je možný na adrese Náměstí Míru 122, 407 21 Česká Kamenice.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Základní + praktická škola

Mzda: 29 000 - 33 000 Kč / měsíc

Region: Liberecký kraj

Obor: Doprava, logistika

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail