Typ nabídky

Minimální mzda

Operátor přípravy výroby - nástupní bonus 10 000 Kč – GR

referenční číslo: 36A489E5 | aktuálnost: 12.02.2018

Adecco spol. s r.o.

Náplň práce

- příprava komponentů k jednotlivým zakázkám
- sledování toku zakázky ve výrobě
- zodpovědnost za včasné dodání komponentů
- práce na PC
- třísměnný provoz / nepřetržitý provoz

Požadujeme

- znalost práce na PC
- logické myšlení
- zodpovědnost
- ochota pracovat ve třísměnném provozu
- zkušenost se skladováním velkou výhodou
- AJ výhodou
- dobrá fyzická kondice, dobrý zrak, pečlivost, samostatnost

Nabízíme

- práce na HPP, nástup do INTERNÍHO STAVU KLIENTA
- práce vhodná pro ABSOLVENTY
- dotované závodní stravování
- roční odměny
- dovolená navíc
- jazyková výuka zdarma
- doprava z centra Plzně ZAJIŠTĚNA ZDARMA
- stabilní dlouhodobé zaměstnání ve významné mezinárodní společnosti
- nástupní bonus

V jakém provozu pracujeme?
Ve výrobě pracujeme v nerovnoměrném rozvržení pracovních směn. V nízké sezóně (leden - srpen) střídáme od pondělí do pátku noční/odpolední/ranní, ve vysoké sezóně (září-prosinec) střídáme po šesti denním cyklu noční/odpolední/ranní a mezi cykly jsou vždy 2 dny volna. Rozpisy směn jsou k dispozici k nahlédnutí při výběrovém řízení.

Mzda: 18 000 - 22 000 Kč

Místo pracoviště: Plzeň/Štěnovice

Region: Plzeňský kraj

Obor: Řemesla, výroba, Výroba, průmysl

Profese: dělník ve výrobě, obsluha stroje, výrobní operátor

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Vhodné pro: Absolventy