Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

ASP.NET developer

referenční číslo: 11912 | aktuálnost: 22. 10. 2016

Are you experienced ASP.NET developer? Can you script in Powershell? Would you like to use English daily?

Send us your CV
We are seeking new colleague for position

ASP.NET DEVELOPER

Náplň práce

  • CRM Platform / Infrastructure maintenance tasks
  • Support internal CRM Development teams and platform
  • Keep close contact to developers, consultants and operation teams
  • Working in an international environment

Požadujeme:

  • Knowledge of ASP.NET and Powershell
  • Some knowledge of Microsoft Dynamics CRM platform
  • At least basic knowledge of C#, HTML, CSS, Javascript
  • Good knowledge of English

Nabízíme:

  • 5 weeks of holiday
  • 2 sick days
  • Meal vouchers
  • Flexible working hours
  • Possibility of home office
  • Opportunity of further education and certification
  • Teambuilding
  • Relax room, table football, x-box
  • Place of work: Brno

Mzda: 40 000 - 60 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: IT - vývoj aplikací a systémů

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha