Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o.

Vedoucí pracovních týmů v prodejnách

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11580500783 | aktuálnost: 15. 10. 2016

VEDOUCÍ NOČNÍ SMĚNY NA ODD. DISTRIBUCE
- PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned nebo dohodou, jedná se o práci výhradně v noci, o svátcích i víkendech
- Náplň práce: aktivně spolupracuje nebo se přímo podílí při přípravě dodávek zboží a následné distribuci zboží k zákazníkům; řídí, vede a motivuje tým kolegů (10 - 15 lidí); spolupracuje s prodejními odděleními v rámci přípravy zboží pro rozvoz; kontroluje správnost vychystaného zboží (dle standardů HACCP, kvalita, množství, atd.); sleduje a řeší nedodávky zboží; kontroluje přesnost dodaného a fakturovaného zboží
- Požadujeme: min. SŠ/SOU; praxe na obdobné pozici v obchodu výhodou; schopnost vést a řídit tým (zkušenosti s vedením kolektivu výhodou); komunikativní osobnost s velmi dobrými organizačními schopnostmi; týmový/-á hráč/-ka; uživatelská znalost práce na PC (Word, Excel, Outlook, internet); bezúhonnost; časovou flexibilitu
- Nabízíme: stabilní zázemí prosperující mezinárodní firmy; možnost dalšího profesního růstu, seberealizace a osobního rozvoje; důkladné zaškolení a návazné firemní vzdělávání; zaměstnaneckou nákupní kartu; zaměstnanecké benefity formou kafeterie a další výhody
- V případě zájmu o pozici zašlete Váš životopis na email: hradec@makro.cz nebo kontaktujte personální oddělení: Klára Půlpánová - tel: 603 850 171.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 18 000 - 22 000 Kč / měsíc

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha