Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

OSTROJ a.s.

Strojírenští technici kontroly kvality, laboranti

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11115650787 | aktuálnost: 16. 7. 2016

SOU/SŠ technického zaměření - strojírenský obor, praktická zkušenost v oblasti kontroly kvality strojírenských výrobků, zkušenost s měřicími a zkušebními přístroji strojírenských výrobků, znalost práce na 3D meřicích zařízeních výhodou, znalost čtení technické dokumentace, orientae v oblasti technických norem, základní orientace v oblasti norem systému jakosti, znalost AJ popř. dalších jazyků výhodou, ŘP sk. B, komunikační a argumentační schopnosti.
Náplň práce: provádí rozměrové a jiné kontroly výrobků, koordinuje vhodné metody kontroly a zkoušek, provádí mezioperační technickou kontrolu, provádí vstupní technickou kontrolu výrobků po kooperaci, provádí výstupní technickou kontrolu, provádí činnosti dle dokumentace systému jakosti, odpovídá za řízení a analyzuje a hodnotí příčiny vzniku neshodných výrobků, rozhoduje o vyřazení vadných výrobků, zajišťuje identifikaci výrobků po kontrole a zkouškách, zajišťuje kalibrace měřidel.
Mzda 16 000 Kč - 20 800 Kč, 5 týdnů dovolené, závodní stravování, očkování proti chřipce, penzijní připojištění po 1 roce zaměstnání, sportovní a společenské akce společnosti, další výhody dle platné Kolektivní smlouvy, 2-směnný provoz, plný úvazek, pracoviště Opava, nástup dle dohody. KO: Krybusová Daniela Ing., tel.: 553 872 176, e-mail: krybusova@ostroj.cz.Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 16 000 - 20 800 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Strojírenství

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail