Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

David Ryšánek

Prodavači v prodejnách

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 10001710741 | aktuálnost: 17. 8. 2016

Prodavač - zahradník" pracuje v zahradním centru. "Prodavač - zahradník" prodává rostliny a zahrádkářské potřeby zákazníkům, udržuje prostor zahradnictví uklizený a prodejně atraktivní. Zároveň pečuje o rostliny (zálivka, pletí, hnojení, přesazování...). U této pracovní pozice je velmi důležité, zda se orientuje ve svém oboru, zda má prodejní schopnosti a dokáže být milý na zákazníky tak, aby zákazníci odcházeli spokojeni a rádi se k nám vraceli. Důležitá je orientace v sortimentu venkovních rostlin (skalniček, trvalek, okrasných keřů a stromů, balkonových rostlin, letniček, sazenic zeleniny....) a zahrádkářských potřeb (hnojiva, substráty, postřiky, květníky, truhlíky....).
požadovaná kvalifikace:
"Prodavač - zahradník" musí být způsobilý pro výkon svého zaměstnání. Vyžadujeme alespoň základní vědomosti o zahradničení. Výhodou může být odborné vzdělání, nebo praxe v oboru. "Prodavač - zahradník" se musí orientovat v nárocích rostlin. Další vítané schopnosti jsou znalost práce na PC, ŘP B.
nabízíme:
Nabízíme zajímavou práci v příjemném prostředí. Platové ohodnocení se skládá ze základního platu a osobního ohodnocení. Celková hrubá mzda se pak pohybuje mezi 13-15.000 Kč, případně dle domluvy). Pracovní smlouva se uzavírá na dobu určitou (březen - listopad) s předpokladem opakování pro další roky.

požadavky k zaslání životopisu:
zaslaný životopis by měl obsahovat následující údaje:
- jméno a příjmení, datum narození
- dosažené vzdělání včetně nedokončeného
- dobu a délku zaměstnání za posledních 10 let (pokud uchazeč nestudoval)
- schopnosti uchazeče o zaměstnání (jazyk, ŘP, školení, PC, ....)
- dále pak krátkou zprávu o tom, proč si uchazeč myslí, že je vhodným kandidátem na pracovní pozici a proč by měl být vybrán.

Kontakt:
- Ryšánek David DiS, tel.: 775 049 381, e-mail: zahradnictvi.pt@post.cz

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 13 000 - 15 000 Kč / měsíc

Region: Jihočeský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail