Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Obchodní zástupce – personální služby

referenční číslo: 10056 | aktuálnost: 19. 11. 2016

Máte praxi na obchodní pozici a každé obchodní jednání je pro Vás výzvou? Máte organizační talent a pracujete rádi s lidmi? Plnění obchodních plánů je pro Vás vítanou příležitostí, jak si zajistit nadstandardní příjem? Pak Advantage Consulting, největší česká personální agentura hledá právě Vás

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE – personální služby

Náplň práce

  • prodej služeb personální agentury
  • aktivní vyhledávání a získávání nových zákazníků, průzkum trhu
  • rozvoj a zlepšování vztahů se stávajícími zákazníky
  • zpracování obchodních nabídek, návrhy řešení pro jednotlivé zákazníky
  • účast na obchodních jednání, prezentacích zákazníkovi a prezentace společnosti
  • spolupráce s ostatními členy společnosti, pravidelný reporting

Požadujeme:

  • prokazatelné výsledky praxi a na obchodní pozici min. 5 let
  • komunikativní úroveň anglického jazyka
  • min. ukončené SŠ vzdělání
  • orientace na zákazníka a na výsledek, příjemné vystupování
  • komunikační dovednosti, nadšení pro práci
  • ŘP skupiny B

Nabízíme:

  • zázemí stabilní společnosti s třináctiletou tradicí na trhu
  • motivující finanční ohodnocení (fix + provize)
  • jazykové a odborné vzdělávání
  • sick days, stravenky, příspěvek na penzijní připojištění
  • flexibilní pracovní dobu, možnost home office

Místo výkonu práce: Praha

Mzda: 30 000 - 50 000 Kč / měsíc

Region: Hl. m. Praha

Obor: Obchod, prodej, nákup, Personalistika, HR

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha