Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Procesní inženýr – pardubický kraj

referenční číslo: 10963 | aktuálnost: 28. 9. 2016

Máte dokončené středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání v technickém oboru? Pracoval/a jste někdy na pozici procesního inženýra ve strojírenské společnosti a vidíte v tomto oboru svou budoucnost? Domluvíte bez problému anglicky?
Máme pro Vás vhodnou pracovní nabídku Mezinárodní, prosperující společnost Vás příjme do svých řad na pozici:

PROCESNÍ INŽENÝR – PARDUBICKÝ KRAJ

Náplň práce

  • plánování výrobních procesů a technologií
  • optimalizace výrobního procesu
  • zhotovení výrobní dokumentace
  • kontrola a hlídání „slabých“ míst projektu
  • realizace změnového řízení

Požadujeme:

  • min. středoškolské vzdělání, technické zaměření
  • anglický jazyk na středně pokročilé úrovni
  • praxi na podobné pozici
  • nadšení pro věc, ochotu učit se novým věcem

Nabízíme:

  • zajímavý systém zaměstnaneckých benefitů
  • týden dovolené navíc
  • možnost závodního stravování
  • moderní pracovní prostředí a přátelský kolektiv
  • místo výkonu práce: Pardubický kraj

Mzda: 20 000 - 40 000 Kč / měsíc

Region: Pardubický kraj

Obor: Strojírenství

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha