Typ nabídky

Minimální mzda

Asistent/ka prodeje - Call centrum HK

referenční číslo: 3600E1E0 | aktuálnost: 27.03.2017

Randstad HR Solutions s.r.o.

Pro našeho klienta, jednu z nejvýznamnějších telekomunikačních společností, hledáme vhodné kandidáty/ky na pozici: Asistent/ka prodeje - Call centrum HK.

Pozice VHODNÁ pro VŠECHNY VĚKOVÉ kategorie

Jste soutěživý/á, komunikativní? Máte obchodního ducha a umíte se správně vyjadřovat? Jste silně zaměřen/a na výsledky a motivuje Vás finanční bonus? Pak je tato nabídka právě pro Vás.

Náplň práce

Náplň práce:
• aktivní kontaktování stávajících zákazníků
• prodej nových produktů a služeb
• poskytování informací zákazníkům
• pravidelná aktualizace údajů a dat v systému
• sestavování nových řešení v rámci prodlužování stávajících smluv

Požadujeme

• min SOU nebo SOŠ
• velmi dobré prodejní schopnosti a komunikační dovednosti
• uživatelská znalost práce na PC
• cílevědomost, profesionální vystupování,
• možnost práce PO-PÁ (směny od 8.00 do 19.30)

Nabízíme

• fixní mzda + bonusy na základě výkonu (průměrná mzda cca 20 000Kč/měs.)
• VYPLÁCENÍ BONUSŮ NA TÝDENNÍ BÁZI
• možnost práce PO-PÁ (směny od 8.00 do 19.30) – víkendy a svátky VOLNÉ
• stravenky v hodnotě 85 Kč
• služební telefon + zaměstnanecký tarif
• 5 týdnů dovolené + 2 dny osobního volna
• Cafeterie (příspěvek na sport, kulturu apod.)
• možnost karierního a finančního růstu
• práce v mladém kolektivu
• pracoviště: Hradec Králové

Mzda: 15 000 - 25 000 Kč

Místo pracoviště: Hradec Králové

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity