Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

VOP GROUP, s.r.o.

Seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 10766260764 | aktuálnost: 17. 11. 2016

Požadavky:
- SOU/SŠ technického zaměření
- praxe v oboru
- samostatnost, spolehlivost
- směnný provoz

Nabídka:
- možnost zaškolení
- moderní strojový park
- zaměstnanecké benefity
- příspěvek na stravování
- k základní mzdě prémie

Pracovní náplň:
- seřízení stroje, upnutí a vyrovnání obrobků a nástrojů
- soustružení, frézování v sériové výrobě
- údržba příslušných strojů a nástrojů
- provádění jednoduchých oprav
- práce s technickou dokumentací

KONTAKT: telefonicky nebo e-mailem dohodnout osobní schůzku

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 14 500 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Řemesla, výroba

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha

VOP GROUP, s.r.o., Ing. Roman Misiorz, vedoucí personálního úseku, mzdy@vopgroup.cz, +420 558 765 270/737 215 899