Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Specialista technické dokumentace

referenční číslo: 12195 | aktuálnost: 18. 11. 2016

Česká firma s rodinným pracovním prostředím hledá kolegu nebo kolegyni na nově vytvořenou pozici:

SPECIALISTA TECHNICKÉ DOKUMENTACE

Náplň práce

  • spolupráce s technickým týmem a na základě jejich podnětů přetváření katalogových listů
  • analýzy trhu kvůli konkurenčním produktům
  • jákekoli náměty k modernizaci produktů budou jenom vítány
  • pokud zbude čas, je možnost podílet se na marketingu společnosti

Požadujeme:

  • ideálně vysokoškolské vzdělání (pokud bude technického směru, je to velkou výhodou)
  • znalost české gramatiky (nestojí o katalogy s chybami)
  • angličtina je výhodou (ušetří se náklady za překladatele)
  • schopnost pracovat samostatně a bez chyb (ať se Vám nemusí pořád někdo věnovat a opravovat po Vás Vaši práci)
  • znalost práce na PC (nestačí jen umět surfovat na internetu)

Nabízíme:

  • výbornou firemní kulturu, lidé se ve firmě cítí dobře, ctí hodnoty
  • týden dovolené navíc
  • příspěvky na stravování i na penzijní připojištění
  • pravidelné profesní vzdělávání
  • nízkou fluktuaci - dobrého a snaživého pracovníka si udrží
  • špičkové pracoviště na Blanensku

Mzda: 30 000 - 40 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Administrativa, Marketing, reklama, public relations, Strojírenství

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha