Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Technik elektro

referenční číslo: 13236 | aktuálnost: 12. 1. 2017

Chcete pracovat v mezinárodní výrobní a vývojové společnosti, která si váží svých zaměstnanců? Zajímáte se o elektroniku a chcete mít při práci zodpovědnost za celý produkt od začátku až do konce? Chcete být svým pánem a začátek a konec pracovní doby si volit sám?

Pak neváhejte, chopte se této šance a zašlete mi svůj životopis

Významná výrobní a vývojová společnost hledá do svého týmu novou posilu na pozici:

TECHNIK ELEKTRO (25-27.000,-)

Náplň práce

  • Seřizování, nastavování strojů a jejich testování
  • Spolupráce při řešení vzniklých problémů z hlediska elektra
  • Vedení evidence – elektro záznamy
  • Spolupráce s kolegy

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ obor elektro
  • Vyhlášku č. 50/1978 Sb., §5
  • Anglický jazyk na úrovni orientace v technické dokumentaci
  • Aktivního člověka, který se zajímá o elektro a mechaniku
  • Týmového hráče

Nabízíme:

  • Flexibilní pracovní dobu
  • Příspěvky na penzijní připojištění
  • Jazykové kurzy
  • Příspěvky na sportovní aktivity
  • Moderní pracovní prostředí v příjemném kolektivu
  • Místo výkonu práce: Brno

Mzda: 25 000 - 27 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha