Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

ELECTROPOLI Czech Republic, s.r.o.

Specialisté v oblasti logistiky

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 10537350755 | aktuálnost: 6. 8. 2016

Požadovaný profil:
- SŠ vzdělání s maturitou
- Znalost angličtiny - ústně i písemně, němčina výhodou
- Znalost práce v MS Office (Excel, Outlook, Word)
- Znalost problematiky skladování a obalového managementu
- Praxe v oblasti logistiky výhodou
- Znalost metod štíhlé výroby, Kanban, JIT, 5S výhodou
- ŘP skup. B - aktivní řidič
- Komunikační dovednosti a proklientský přístup k zákazníkovi
- Analytické myšlení, organizační schopnosti
- Pečlivost, spolehlivost, loajalita
- Proaktivní přístup k práci a odolnost vůči stresu
- Schopnost týmové spolupráce
Pracovní náplň:
- Plánování výroby - příprava výrobních příkazů
- Řízení obalových kont
- Řízení dopravy a kooperací
- Zajištění optimálního chodu logistiky a skladových zásob
- Komunikace s dodavateli a zákazníky
Nabízíme:
- Zázemí stabilní mezinárodní společnosti
- Odpovídající mzdové ohodnocení
- Možnost dalšího vzdělávání
- Zaměstnanecké benefity (příspěvky na sportovní a relaxační aktivity, vitamíny, výhodné zaměstnanecké mobilní tarify, závodní stravování, …atd.)
Místo výkonu práce: Husova 168, Český Dub 463 43
Mzdové ohodnocení: od 21.000,-Kč
Pracovní režim: nepřetržitý
Požadovaný nástup: Ihned
Kontaktní osoba: Petra Košková, Personalista - petra.koskova@electropoli.cz, tel. 482 464 551

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 21 000 Kč / měsíc

Region: Liberecký kraj

Obor: Doprava, logistika

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha