Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Bezpečnostní manažer

referenční číslo: 11785 | aktuálnost: 7. 7. 2016

Zajímá Vás práce v oblasti bezpečnosti? Máte zkušenosti s odpadovým hospodářstvím a kontrolou dodržování ISO norem, či OHSAS? Navíc se plynule domluvíte anglicky?
V tom případě nás neváhejte kontaktovat
Velká mezinárodní společnost, která působí v potravinářském výrobním průmyslu, hledá do svého týmu nového člena na pozici:

BEZPEČNOSTNÍ MANAŽER

Náplň práce

  • podílení se na tvorbě BOZP a PO pravidel ve společnosti
  • kontrola dodržování ISO 14001 a OHSAS 18001 ve společnosti
  • reporting v oblasti BOZP a životního prostředí
  • kontrola BOZP v ostatních výrobních podnicích společnosti
  • pravidelné školení bezpečnosti
  • vedení, spolupráce na interních projektech v oblasti udržitelného rozvoje ve společnosti

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ (technického, či strojního směru, velkou výhodou!)
  • min. 3 roky praxe v oblasti odpadového hospodářství – zákon 158/2001 Sb.
  • zkušenosti s ISO 14001, OHSAS 18001, velkou výhodou!
  • anglický jazyk na velmi dobré komunikativní úrovni slovem/písmem
  • pokročilou znalost MS Office-denní práce v MS Excel
  • odolnost vůči stresu

Nabízíme:

  • zajímavé platové ohodnocení
  • zodpovědné zaměstnání ve stabilní mezinárodní společnosti
  • karierní a odborný rozvoj
  • vzdělávací aktivity
  • 5 týdnů dovolené
  • benefity formou cafeterie
  • pracovní poměr na dobu neurčitou
  • místo výkonu práce: Okres Ústí nad Labem

Mzda: 40 000 - 45 000 Kč / měsíc

Region: Ústecký kraj

Obor: Řemesla, výroba

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha