Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Manažer kontroly kvality

referenční číslo: 10538 | aktuálnost: 17. 11. 2016

Máte vysokoškolské vzdělání chemického či farmaceutického směru? Jste komunikativní a máte dobré manažerské schopnosti? Máte zkušenosti s vedením lidí, můžete se pochlubit praxí z oblasti kontroly jakosti a je Vám blízké prostředí laboratoře?

Pokud ano, tak neváhejte a využijte této jedinečné příležitosti pracovat pro významnou a úspěšnou farmaceutickou společnost Jste ideálním kandidátem pro tuto pozici:

MANAŽER KONTROLY KVALITY (OD 50.000,-Kč)

Náplň práce

  • řízení provozu oddělení laboratoří
  • jištění kvality výrobků a vstupních surovin
  • vedení a zodpovědnost za tým pracovníků
  • zodpovědnost za dodržování výrobních plánů a SVP
  • provádění auditů, příprava finančních plánů

Požadujeme:

  • VŠ chemického či farmaceutického směru
  • praxi v oblasti řízení kvality PODMÍNKOU
  • zkušenost s vedením většího týmu pracovníků
  • znalost anglického jazyka na pokročilé úrovni
  • znalost pravidel SVP a laboratorního informačního systému

Nabízíme:

  • stabilní zázemí úspěšné mezinárodní společnosti
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené
  • flexibilní pracovní dobu
  • možnost odborného i osobního růstu
  • místo pracoviště: Jihomoravský kraj

Mzda: 50 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Zdravotnictví, sociální služby, farmacie, Kvalita, kontrola jakosti

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha