Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

ATODA Telemarketing, spol. s r.o.

Pracovníci v zákaznických kontaktních centrech

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 8605430758 | aktuálnost: 22. 11. 2016

Placené volno za pár hodin práce? Jak na to!

U nás nabízíme nadstandardně proplácené pracovní dny, kde si zaměstnanec odpracuje svůj denní plán a po té může jít dřív domů. Zbytek dne má proplacený, jako kdyby tu byl do konce své pracovní doby.
Dále si práce našich zaměstnanců ceníme tak, že jsme se rozhodli od července 2016 znovu navýšit zaměstnanecký bonus za nemarození.

Nejedná se o provoz na směny, máte pouze jednu pracovní dobu a k tomu vždy volné víkendy a svátky!

Mezi další benefity patří například:
• vyplácená jubilea,
• nabídka levnějšího volání,
• zdarma občerstvení na pracovišti,
• hry a soutěže o různé ceny + další aktivity a ohodnocení, která pozitivně ovlivňují náladu a život našich operátorů.

Náplň práce:
• komunikace s klienty prostřednictvím telefonu,
• péče o stávající zákazníky,
• doprodej služeb zákazníkům,
• domlouvání schůzek,

Požadujeme:
• dobré komunikační schopnosti,
• znalost práce na PC,
• pozitivní a optimistický přístup k práci.
• (Od brigádníků požadujeme odpracovat alespoň 20 hodin týdně.)

Pracovní doba:
• Po – Pá,
• víkendy + státní svátky volné,
• pouze ranní směny,
• individuální rozvržení pracovní doby

Připojte se na naše nové Facebookové stránky ATODY a sledujte naše aktuální nabídky a akce: https://www.facebook.com/ATODA.za

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Bez vzdělání

Mzda: 14 000 - 20 000 Kč / měsíc

Region: Jihočeský kraj

Obor: Administrativa

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha