Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Finanční manažer

referenční číslo: 11458 | aktuálnost: 7. 7. 2016

Ovládáte komplet účetní operace a máte praxi ve vedení menšího týmu? Domluvíte se anglicky a baví Vás práce s lidmi, jste týmový hráč a orientujete se na výsledek?

Mezinárodní výrobní společnost přijme do svého týmu šikovného kolegu/kolegyni na pozici:

FINANČNÍ MANAŽER

Náplň práce

  • vedení přiděleného týmu
  • zpracování účetních operací
  • reportování
  • dohled nad dodržováním pracovních postupů a plněním daných termínů
  • analýzy stávajících procesů a podílení se na jejich zefektivňování

Požadujeme:

  • praxe v řídící pozici v centru sdílených služeb
  • zkušenost s vedením menšího týmu
  • VŠ vzdělání ekonomického směru
  • podmínkou dobrá znalost účetnictví a PC programů
  • komunikativnost, samostatnost
  • orientaci na výsledky

Nabízíme:

  • zajímavé finanční ohodnocení
  • služební auto
  • závodní stravování
  • manažerská školení
  • pružnou pracovní dobu
  • týden dovolené navíc
  • místo výkonu práce: Brno

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Ekonomika

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha