Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Krajská zdravotní, a.s.

Technici přípravy a realizace investic, inženýringu v ostatních průmyslových oborech

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11546360760 | aktuálnost: 8. 10. 2016

Místo výkonu práce: Sociální péče č.p. 3316/12a, Severní Terasa, Ústí nad Labem.
Požadavky:
středoškolské vzdělání s maturitní zkouškou technického nebo stavebního zaměření
orientace v technických a právních předpisech, týkajících se investiční výstavby (Zákon č. 183/2006 Sb., o územním plánování a stavebním řádu (stavební zákon), Zákon o veřejných zakázkách č. 137/2006 Sb., Vyhláška č. 499/2006 Sb., o dokumentaci staveb, Vyhláška č. 92/2012 Sb., o požadavcích na minimální technické a věcné vybavení zdravotnických zařízení a kontaktních pracovišť domácí péče a další)
orientace v rozpočtu stavby, znalost rozpočtářského softwaru KROS PLUS výhodou
dobrá znalost práce na PC (MS Windows, MS Office, Internet Explorer atd.), dobrá znalost SW AutoCad, samostatnost, zodpovědnost, analytické myšlení, organizační a komunikační dovednosti, řidičský průkaz skupiny B - aktivní řidič
Náplň práce:
příprava zadání projektových dokumentací dle záměru investora
komplexní analýza projektové dokumentace, kontrola jejího souladu s rozpočtem, zadáním, platnou legislativou
spolupráce na přípravě a administraci veřejných zakázek a jejich vyhodnocení
administrativní činnost související s investičními zakázkami
Přihlášky se strukturovaným životopisem a kopií dokladů o vzdělání zašlete nejpozději do 16.10.2016 na adresu : Krajská zdravotní, a.s., Personální a mzdové středisko UL, Hanzlíčková Silvie, Sociální péče 3316/12A, 400 11 Ústí nad Labem - obálku označte VŘ - referent OIOM nebo emailem na adresu: silvie.hanzlickova@kzcr.eu.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 25 000 - 30 000 Kč / měsíc

Region: Ústecký kraj

Obor: Výroba, průmysl

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha