Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Programátor PLC

referenční číslo: 9518 | aktuálnost: 19. 10. 2016

Máte vzdělání v oboru elektro a chcete dále rozšiřovat své znalosti v oblasti automatizace a řídicích systémů? Rozumíte si s programováním automatů a víte, jak probíhá komunikace pomocí Ethernetu? Chcete pracovat pro dynamickou společnost působící v oblasti automatizace na Vysočině? Pracovní pozice PROGRAMÁTOR PLC čeká právě na Vás

Stabilní a perspektivní společnost hledá nové kolegy na pracovní pozici:

PROGRAMÁTOR PLC (35 - 45 000,- Kč)

Náplň práce

  • Oživování a uvádění do provozu nových strojů
  • Diagnostika a naprogramování automatů
  • Spolupráce s konstruktéry
  • Komunikace se zákazníky při servisních výjezdech
  • Školení z pohledu nových produktů a strojů

Požadujeme:

  • VŠ/SŠ elektrotechnického směru
  • Základní zkušenosti s programováním PLC
  • Znalosti komunikačních protokolů
  • Platnou vyhlášku č. 50/78 §5, §6 velkou výhodou
  • Ochotu učit se novým věcem

Nabízíme:

  • Práci v rychle se rozvíjející společnosti
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Pomoc při stěhování
  • Závodní stravování a stravenky
  • Odborný a kariérní růst
  • Místo výkonu práce: Vysočina

Mzda: 35 000 - 45 000 Kč / měsíc

Region: kraj Vysočina

Obor: IT - vývoj aplikací a systémů, Řemesla, výroba, Technika, elektrotechnika

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha