Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Konstruktér junior

referenční číslo: 11100 | aktuálnost: 12. 11. 2016

Láká Vás práce na nových projektech v konstrukci? Máte vystudovanou VŠ ve strojírenství? Rádi byste pracovali na pozici JUNIOR KONSTRUKTÉR v Libereckém kraji? Pak hledáme právě Vás

Úspěšná mezinárodní společnost zabývající se konstrukcí specializovaných výrobních linek, přijme kandidáta/ku na pozici:

JUNIOR KONSTRUKTÉR (20-30.000,- Kč)

Náplň práce

  • Úprava specializovaných výrobních linek
  • Návrh nových výrobních linek
  • Komunikace se zákazníky a dodavateli
  • Aktivní spolupráce s týmem konstruktérů
  • Spoluúčast při stavbě prototypů a jejich testování

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání v oboru strojírenství
  • Praxi s CAD systémy – výhodou
  • Angličtinu na komunikativní úrovni
  • Samostatnou a iniciativní osobnost
  • Ochotu k občasným cestám po Evropě

Nabízíme:

  • Kreativní práci v neformálním prostředí
  • Pružnou pracovní dobu
  • 5 týdnů dovolené
  • Možnost vycestovat po Evropě a USA
  • Místo výkonu práce: Liberecký kraj

Mzda: 20 000 - 30 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj, Liberecký kraj

Obor: Strojírenství

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha