Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Finanční controller v automotive

referenční číslo: 11290 | aktuálnost: 24. 7. 2016

Máte alespoň krátkou praxi v oblasti controllingu, analytické myšlení a domluvíte se bez problémů anglicky nebo německy?
Pokud ano, pošlete nám svůj životopis a nastartujte svou kariéru již nyní

Rodinná výrobní společnost hledá posilu do finančního oddělení na pozici:

FINANČNÍ CONTROLLER v AUTOMOTIVE

Náplň práce

  • příprava a sestavování analýz nákladů
  • aktualizace kalkulovaných cen
  • ad hoc analýzy a tvorba analýz dle požadavků vedení
  • spolupráce a komunikace s ostatními odděleními společnosti
  • reporting vedoucímu controllingu

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru
  • praxe v controllingu min. 1 rok
  • středně pokročilá znalost anglického nebo německého jazyka
  • analytické myšlení, samostatnost

Nabízíme:

  • zajímavé zaměstnání ve stabilní výrobní společnosti
  • dovolená dle odpracované doby
  • příspěvek na dopravu
  • balíček dalších bonusů a benefitů
  • místo výkonu práce: Rokycansko

Mzda: 20 000 - 25 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj, Plzeňský kraj

Obor: Ekonomika

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha