Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

I-ZONE CZECH s.r.o.

Ostatní strojírenští technici

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11226000703 | aktuálnost: 6. 12. 2016

Místo výkonu práce: K Zyfu 910, Ostrava-Hrabová, 720 00

Kontakt: navratilova.jana@swhitech.cz

Očekáváme:
- SŠ/VŠ, dobrá znalost práce na PC (MS EXCEL)
- znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni - PODMÍNKA!!! (denní komunikace s korejským vedením)
- samostatnost, důslednost, flexibilita, schopnost práce pod tlakem, analytické myšlení, práce v MS Excel, pracovitost, týmový hráč, spolehlivost

Náplň práce:
- Správa a analýza dat ze vstupní, výstupní, procesní a rozměrové kontroly;
- Hledání příčin a zlepšování kvality produktů;
- Administrativní podpora;
- Provádění měsíční inventury;
- Procesní audit, Interní audit, Audit produktů;

Nad rámec mzdy jsou vypláceny měsíční bonusy až do výše 5.000,- dle individuálního hodnocení zaměstnanců, společnost poskytuje stravenky v hodnotě 90 Kč, věrnostní příspěvek na penzijní připojištění, dodatková dovolená, 13.mzdy (vyplácená 50% jako letní, 50% jako zimní bonus).

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSV

Mzda: 16 000 - 19 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Strojírenství

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha