Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Mgr. Veronika Rudolfová, Ph.D.

Řídící pracovníci v oblasti racionalizace výroby a investic

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11045680710 | aktuálnost: 29. 7. 2016

Do tachovského závodu renomované automobilové výrobní společnosti, otevíráme prestižní kariérní příležitost v TOP managementu na pozici:

PROJECT AND SALES DIRECTOR

Váš profil:
- alespoň SŠ vzdělání, VŠ výhodou
- rozsáhlé profesní zkušenosti v oblasti vedení projektů či obchodu v prostředí výrobní společnosti (automobilové výhodou)
- výborná znalost projektového managementu
- zkušenost s vedením obchodních jednání na nadnárodní úrovni
- výborné manažerské, vyjednávací a prezentační schopnosti
- AJ na pokročilé úrovni a NJ alespoň na středně pokročilé úrovni

Náplň práce:
- zastřešení strategického řízení společnosti v oblasti projektů a prodeje
- úzká spolupráce ve strategickém plánování s centrálou společnosti v Německu
- vyjednávání o cenovém nastavení s automobilkami
- vedení jednání se zákazníky v AJ a NJ
- analýza ziskovosti a nákladovosti jednotlivých projektů a zodpovědnost za optimalizaci procesů
- vedení týmu 3 project managerů, 1 launch managera a 1 sales managera

Nabízíme:
- profesní realizaci na strategické pozici v TOP managementu nadnárodní společnosti
- vysoké mzdové ohodnocení odpovídající zodpovědnosti pozice
- týden dovolené navíc
- bohatý systém firemních benefitů

Zájemci o bližší jednání k pracovní pozici, zašlete prosím životopis na e-mail nemeckova@perasperagr

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Vyšší odborné

Mzda: 120 000 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj

Obor: Management

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha