Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Procesní inženýr - automotive

referenční číslo: 12616 | aktuálnost: 3. 10. 2016

Získali jste za svou profesní kariéru zkušenosti s implementací nových projektů a procesů do výroby v automotive společnosti? Rádi byste uplatnili své znalosti a dovednosti v mezinárodní společnosti působící na Ostravsku? Pak hledáme právě Vás

Mezinárodní společnost s dlouholetou tradicí hledá do svého týmu kandidáta na pozici:

PROCESNÍ INŽENÝR - AUTOMOTIVE

Náplň práce

  • implementace procesů do výroby
  • spolupráce při náběhu nových projektů
  • tvorba technické dokumentace
  • příprava lay-outů pro umístění technologií
  • komunikace s dodavateli materiálů
  • zodpovědnost za změnové řízení technologie

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ technického zaměření
  • praxi na obdobné pozici v automotive
  • komunikativní znalost angličtiny
  • znalost MS Office, AutoCAD
  • zodpovědnost, flexibilita

Nabízíme:

  • zázemí úspěšné a stabilní společnosti
  • finanční měsíční a roční bonusy
  • příspěvek na stravování
  • 5 týdnů dovolené
  • možnost odborného růstu (vzdělávací programy)
  • místo výkonu práce: Ostravsko

Mzda: 35 000 - 45 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Strojírenství

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha