Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

České vysoké učení technické v Praze

Specialisté analytici rozborů, studií, racionalizace výroby

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11495070749 | aktuálnost: 28. 9. 2016

Hledáme nového kolegu/ kolegyni, který rozšíří tým Interakce člověka s budovou. Misí týmu je zohledňovat lidský faktor v kontextu budov, měst a nových technologií.
Očekáváme:
Znalost metodologie na člověka orientovaného výzkumu
Základní znalost statistiky
Schopnost připravit a řídit ohniskové skupiny a workshopy
Schopnost pracovat s odborným textem
Dobrá znalost anglického jazyka (B2 a vyšší)
Vzdělání a praxe: VŠ vzdělání humanitní směru
Náplň práce:
Tvorba, administrace a vyhodnocování dotazníkových metod
Realizace ohniskových skupin a interview
Příprava a vedení pracovních skupin a workshopů
Poskytování odborných konzultací v rámci projektů UCEEB i externím klientům a partnerům
Příprava analytických dokumentů a odborných vědeckých článků
Příprava odborné části grantových žádostí
Účast na odborných konferencích a setkáních s partnery a klienty
Výhodou je zkušenost v některé z následující oblastí:
Inženýrská psychologie
Environmentální psychologie
Sociální psychologie
Psychologie zdraví
Psychologie práce a organizace
Nabízíme:
Dobré finanční ohodnocení včetně motivačního programu
Možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu
Netradiční, různorodé a zajímavé projekty
Práci v multidisciplinárním přátelském prostředí
Flexibilní pracovní dobu
30 dní dovolené
Bohatý sociální život v mladém kolektivu

Nástup je možný ihned (listopad 2016). Nástup je možný ihned i v případě očekávaného ukončení VŠ v první polovině roku 2017.

Adresa pracoviště:
Třinecká 1024, Buštěhrad (10 minut jízdy od Letiště V.Havla)

Motivační dopis v anglickém jazyce (max 1 A4) a životopis (v češtině nebo angličtině) prosím zašlete na mailovou adresu: petra.nedvedova@uceeb.cz

Do předmětu zprávy prosím napište "Interakce člověka s budovou - specialista"
V případě zájmu o bližší informace ohledně náplně práce kontaktujte Mgr. Tomáše Váchu: tomas.vacha@cvut.cz / 731 266 534.
Termín uzávěrky přihlášek: 15.října 2016

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Vysokoškolské

Mzda: 20 000 - 25 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj

Obor: Výroba, průmysl

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha

České vysoké učení technické v Praze, Mgr. Petra Nedvědová, petra.nedvedova@uceeb.cz