Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

KANDIDÁTI s.r.o.

Nejvyšší představitelé středních společností a institucí

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11506380755 | aktuálnost: 5. 10. 2016

místo výkonu práce: Závodní 391/96c, Dvory - Karlovy Vary 6, 360 06
kontakt: Fialová Jana, tel.: 773 007 159, e-mail: info@kandidati.cz
Na pozici Supervizora dopravy hledáme nebojácného, komunikativního, sebevědomého a za firmu rvoucího se kandidáta. Který kromě toho dokáže řídit lidi, je schopen pracovat na více projektech zároveň. Potřebujeme kandidáta, který se nebojí hektické činnosti.
Místo výkonu práce: Cheb!!!

Náplň práce
• Účelně a efektivně vést firmu
• Iniciovat a realizovat inovace ve firmě s ohledem na produktivitu a efektivitu
• Úspora nákladů a spolehlivost za účelem plánování vozového parku
• Správná realizace zakázek
• Zaměření na služby a zákazníka
• Správné uplatňování firemních nařízení

Požadavky

• Ideálně ukončené VŠ vzdělání
• Několikaletá relevantní praxe v oblasti dopravy a nebo logistiky
• Znalosti a zkušenosti s moderními aplikacemi ICT
• Dobrá znalost anglického jazyka
• Dobrá znalost německého jazyka výhodou

Nabízíme
• Práci na HPP na dobu neurčitou
• Dobré platové ohodnocení + bonusy
• Individuální benefity - možnost vyjednávání přímo u pracovního pohovoru

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Vysokoškolské

Mzda: 40 000 Kč / měsíc

Region: Karlovarský kraj

Obor: Management

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha