Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Vedoucí směny automotive

referenční číslo: 11553 | aktuálnost: 17. 10. 2016

Pracujete na pozici team leadra v automotive výrobní společnosti? Necítíte možnost kariérního postupu, ale chtěli by jste se přece jen v kariéře posunout o stupínek výše? Pokud jste si odpověděli kladně, pokračujte ve čtení

Výrobní společnost automobilového průmyslu, přijme pod svá křídla kolegu na pozici:

VEDOUCÍ SMĚNY AUTOMOTIVE

Náplň práce

  • vedení přidělené směny
  • zaučování nově nastupujících zaměstnanců
  • motivace, hodnocení, kariérní posuny, docházky a další práce se zaměstnanci
  • dodržování výrobních procesů

Požadujeme:

  • min SŠ vzdělání – technický směr výhodou
  • min 1 rok zkušenosti ve vedení pracovního týmu
  • angličtinu na mírně pokročilé úrovni – občasná komunikace se zahraničním vedením
  • práci na směny
  • znalost PC adekvátní pozici
  • zachování klidné hlavy i ve vypjatých situacích

Nabízíme:

  • práci pro nadnárodní stabilní společnosti
  • adekvátní mzdové ohodnocení
  • vzdělávací program pro zaměstnance
  • možnost stravování (teplá strava na všech směnách)
  • dotace na dopravu
  • možnost kariérního i finančního postupu
  • místo výkonu práce: Moravskoslezský kraj

Mzda: 38 000 - 42 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Řemesla, výroba, Strojírenství

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha