Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Domov Korýtko, příspěvková organizace

Specialisté v oblasti sociální práce

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 8277330780 | aktuálnost: 1. 12. 2016

Místo výkou práce: Petruškova 2936/6, 700 30 Ostrava

Nástup: ihned

Výběrové řízení bude dvoukolové. První kolo – selekce zaslaných životopisů, druhé kolo proběhne formou osobního pohovoru s vybranými uchazečů.
Přihlášku formou životopisu zasílejte na emailovou adresu pí Jarmily Hudcové- náborového pracovníka Domova Korýtko.
Emailová adresa: volnamistadomov@atlas.cz
Tel. Kontakt: 596 761 643

Posláním Domova Korýtko je poskytnout pobytovou službu seniorům, kteří se o sebe nemohou vzhledem k věku sami postarat a nemají nikoho, kdo by jim zajistil péči v domácím prostředí.

Náplň práce:
- poskytuje zvlášť obtížnou a namáhavou komplexní obslužnou péči o uživatele služby;
- poskytuje pomoc při osobní hygieně a oblékání, podporuje soběstačnost;
- poskytuje pomoc při vytváření základních sociálních a společenských kontaktů a uspokojuje psychosociální potřeby;
- podílí se na realizaci základních výchovných úkonů ve vztahu k uživateli služby;
- dbá na dodržování hygienicko-epidemiologického režimu v souladu se zvláštními předpisy;
- pod metodickým vedením sociálního pracovníka provádí individuální plánování a vyhodnocování služby, podílí se na volnočasových aktivitách uživatelů služeb;
- naplňuje standardy kvality sociálních služeb;
- prezentuje námi nabízené služby veřejnosti;

Požadujeme:
- základní vzdělání nebo střední vzdělání a absolvování akreditovaného kvalifikačního kurzu PSS;
- respekt k hodnotám zřizovatele a schopnost naplňovat poslání Domova Korýtko;
- trestní bezúhonnost, empatii, samostatnost;
- komunikační dovednosti v práci s uživatelem služby, jeho rodinnými příslušníky a spolupracovníky;
- znalosti standardů kvality sociálních služeb;
- znalosti psychologie v oblasti gerontologie s důrazem na pochopení změn provázející stáří;
- umění učit se novým pracovním postupům, přizpůsobivost;
- odborná příprava v oblasti péče o uživatele služby z pohledu zajištění základních potřeb;
- zodpovědnost a spolehlivost při plnění pracovních úkolů;

Nabízíme:
- zajímavou a smysluplnou práci;
- možnost dalšího prohlubování vzdělání;
- práci na hlavní pracovní poměr na dobu určitou s možnosti prodloužení na dobu neurčitou;
- nerovnoměrně rozvrženou pracovní dobu;
- prostor pro vlastní nápady a iniciativu;
- benefity – 5 týdnů dovolené, dodatkovou dovolenou – 1 týden, závodní stravování (oběd v ceně 19,- Kč), čerpání z fondu FKSP (příspěvek na dovolenou a rekreaci, příspěvek na penzijní pojištění, kulturní a sportovní akce,…)

Nabízený plat: podle počtu let započitatelné praxe.
Platové rozpětí od 10 000,- 13 750,- Kč (IV. PT) a 11 350,- 14 850,- Kč (V. PT).
Po zkušební době možnost získat osobní ohodnocení.
Možnost až 4x ročně získat mimořádnou odměnu;

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Základní + praktická škola

Mzda: 10 000 - 14 850 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Služby, osobní služby, au-pair

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha

Domov Korýtko, příspěvková organizace, Jarmila Hudcová, volnamistadomov@atlas.cz, +420 596 761 651Úterkyačtvrtkyod10,00do14,00hod