Tato pracovní pozice není aktivní.

Grafton Recruitment Ostrava

Specialista/inženýr nabídek - elektro oblast

(referenční číslo: 4-30-217683/JD)

Máte praxi s přípravou nabídek na základě požadavků zákazníka, s tvorbou technického řešení, cenové kalkulace a nebojíte se komunikace se zákazníkem v anglickém jazyce? Pokud ne, tak jste možná ti pravý na pozici "SPECIALISTA/INŽENÝR NABÍDEK - ELEKTRO OBLAST" pro mezinárodní společnost s pobočkami po celém světě působící v oblasti elektro.

Pracovní náplň:

  • návrh efektivního řešení na základě požadavků zákazníka
  • příprava obchodních nabídek (technická proveditelnost, popis, cenová kalkulace)
  • přímá komunikace se zákazníky
  • technické poradenství

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání - oblast elektro/automatizace/měření a regulace
  • praxe s přípravou obchodních nabídek
  • anglický jazyk na komunikativní úrovni (min.B1)
  • samostatnost + zodpovědnost

Nabízíme:

Benefity:

  • flexibilní pracovní doba
  • 5 týdnů dovolené
  • mobilní telefon + notebook
  • praktické využití anglického jazyka v praxi
  • příspěvek na stravování
  • moderní jazykové kurzy
  • školení a profesní vzdělávání
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • příspěvek na životní pojištění
  • odměny při významných událostech (výročí, odchody do důchodu)
  • práce s moderními technologiemi
  • firemní akce (team building)
  • možnost čerpat bonusy dle svých požadavků (cafeteria system)

Zaujala Vás tato pozice? Vyplňte prosím kontaktní formulář či nám pošlete svůj životopis v anglickém a českém jazyce na email s uvedením referenčního čísla pozice.

Pokud jste již u nás absolvoval(a) vstupní pohovor, kontaktujte prosím emailem přímo svého konzultanta.

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?disciplines=engineering

Přečtěte si prosím pozorně následující text a uvádějte jej vždy společně s Vaším mailem/dopisem, jinak nebudeme moci pracovat s Vašimi zaslanými údaji.
Souhlasím, aby společnost Grafton Recruitment s.r.o., sídlem Na Poříčí 3a, Praha 1, (dále jen společnost), zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám, jejichž totožnost je mi společnost povinna sdělit) v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou. Potvrzuji, že jsem obeznámen se svými právy v souvislosti s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů. Pro plné znění klikněte na http://www.uoou.cz/uoou.aspx?menu=4&submenu=5&loc=20.

Region: Moravskoslezský kraj
Obor: Strojírenství, Technika, elektrotechnika, Výroba, průmysl
Typ nabídky: Zaměstnání