Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

SILVA CZ, s.r.o.

Finanční analytici

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 10948200754 | aktuálnost: 1. 10. 2016

Místo výkonu práce: Jihlava, Na Hranici 6.
Dopravní společnost SILVA CZ, s.r.o., zabývající se silniční a železniční přepravou a nákupem výrobních surovin do dřevozpracujícího průmyslu, hledá do svého týmu vhodné kandidáty na pozici controller / finanční analytik.
Pracovní náplň
- Zodpovědnost za přípravu pravidelných reportů
- Spolupráce při přípravě a vyhodnocení plnění plánů
- Ad hoc analýzy a reporty
- Cost controlling
- Spolupráce při auditu, měsíčních závěrkách a inventurách
- Komunikace se sesterskými společnostmi v zahraničí
Požadujeme
- VŠ vzdělání – ekonomického směru
- Zkušenost na obdobné pozici min. 1 rok – výhodou
- Dobré komunikační a analytické schopnosti
- Anglický jazyk na komunikativní úrovni
- Velmi dobrá znalost práce s MS EXCEL
Nabízíme
- prostředí stabilní a rozvíjející se společnosti s nadnárodní působností
- odborný profesní rozvoj
- práci v profesionálním kolektivu s vysokou mírou samostatnosti
- slevy na výrobky společnosti Kronospan
- možnost realizovat se v sesterských závodech v rámci skupiny Kronospan
- možnost využití firemního kvalitního ubytování pro zaměstnance mimo region Jihlava

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Vysokoškolské

Mzda: 19 000 - 30 000 Kč / měsíc

Region: kraj Vysočina

Obor: Ekonomika

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha