Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

KD TEC s.r.o.

Technici počítačových sítí a systémů

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11355850723 | aktuálnost: 7. 9. 2016

PRACOVNÍ SMLOUVA SE UZAVÍRÁ NA 2 ROKY, MOŽNOST PRODLOUŽENÍ NA DOBU NEURČITOU.
Požadavky: SŠ vzdělání s maturitou, IT nebo příbuzné technické zaměření, aktivní znalost AJ - mírně pokročilý, dobrá znalost produktů MS Office, dobrá znalost Windows, znalost počítačových sítí založených na produktech společnosti Microsoft, pečlivost a samostatnost, zájem o další vzdělávání, flexibilita a pracovitost
Nabízíme: po zkušební době navýšení mzdy o 2000,-Kč, zajímavé zaměstnání v rámci nadnárodního koncernu, moderní a příjemné pracovní prostředí, podílet se na firemních projektech při zavádění nových technologií využívajících IT
Benefity: zvláštní prémie, podnikové stravování, dovolená navíc, jízdní výhody, firemní vzdělávání
Náplň práce:
SPRÁVA INFORMAČNÍCH TECHNOLOGIÍ
- údržba systémové Windows infrastruktury spojená s instalací, plánováním a konfigurací (Windows Server 2012, MS SQL Server 2014, Kerio Connect, Active Directory. VMWare)
- správa kamerového, zabezpečovacího systému a hlásičů požáru
- správa telekomunikačních zařízení
- správa přístupového a docházkového systému
- správa HW
- správa SW
- správa ERP Helios Orange
- zajišťování bezpečnostní politiky
VÝVOJ IS
- vyvíjet a spravovat databáze
- vyvíjet uživatelské rozhraní databází
- podpora firemních uživatelů
- přizpůsobení ERP Helios Orange dle uživatelských požadavků

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 17 000 - 41 000 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj

Obor: IT - správa systémů a služby

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha