Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Inženýr testovacích systémů ve výrobě

referenční číslo: 10604 | aktuálnost: 19. 8. 2016

Inženýr testování systémů ve výrobě
Jste technický typ a baví vám programování?
Hledáte práci, kde budete spolupracovat na nových projektech?
Hovoříte anglickým jazykem na pokročilé úrovni?

Pokud ANO, tak neváhejte a zašlete nám svůj životopis

Úspěšná zahraniční společnost přijme do svého týmu šikovného kolegu na pozici INŽENÝR TESTOVACÍCH SYSTÉMŮ ve VÝROBĚ (25 - 35.000,- KČ)

Náplň práce

  • spolupráce na návrhu testování testovacích modulů
  • programování testovacích systémů ve vlastním jazyku
  • spolupráce při rozjezdech nové výroby a také
  • aktivní komunikace s techniky napříč celou společností

Požadujeme:

  • min. SŠ vzdělání technické směru – obor elektro podmínkou
  • praktické zkušenosti alespoň ze školy v programování (C, C++, Java nebo jiné)
  • anglický jazyk na středně pokročilé úrovni
  • znalost elektroniky

Nabízíme:

  • motivující finanční ohodnocení
  • flexibilní pracovní doba
  • 5 týdnů dovolené
  • závodní stravování
  • samostatnou a zajímavou práci
  • místo pracoviště: Praha - Východ

Mzda: 25 000 - 35 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha