Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Správa železniční dopravní cesty, státní organizace

Ostatní stavební inženýři

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11732300739 | aktuálnost: 3. 1. 2017

Místo výkonu práce: K Můstku č.p. 1451/2, Ústí nad Labem.
Popis pracovní činnosti: příprava a projednávání staveb, rozvojových studií, zadávání projektů a realizace staveb, stavební řízení, výkon odborného technického dozoru, kontrolní činnost, rozbory, diagnostika.
Požadujeme: VŠ stavebního směru, nebo SŠ stavebního směru + 3 roky praxe v oboru, odpovědnost, dobrá znalost práce na PC (MS Office), ŘP sk. B s praxí v řízení podmínkou, trestní bezúhonnost, zdravotní způsobilost pro vstup do dopravní cesty, aktivní přístup k práci, samostatnost, výborná znalost ČJ podmínkou - rodilý mluvčí, orientace ve stavební dokumentaci podmínkou.
Nabízíme: platové podmínky 26 000 - 30 000,- Kč., PP na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou, jízdní výhody.
Zájemci se mohou hlásit pouze na e-mail.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Vysokoškolské

Mzda: 26 000 - 30 000 Kč / měsíc

Region: Ústecký kraj

Obor: Stavebnictví, projekce, architektura

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail