Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Charita Valašské Meziříčí

Ostatní pracovníci v sociálních službách v oblasti ambulantních a terénních služeb a domácí péče

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11272150781 | aktuálnost: 17. 8. 2016

TERÉNNÍ PRACOVNÍCI V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH pro Centrum osobní asistence
Místo výkonu práce: ORP Valašské Meziříčí a ORP Rožnov pod Radhoštěm
Požadujeme: ZŠ nebo SŠ vzdělání (nejlépe sociální práce, zdravotní, příp. pedagogika) a absolvování kurzu pracovníka v sociálních službách (kvalifikace pro pracovníka v sociálních službách dle zákona č.108/2006 Sb.). Respekt ke křesťanským hodnotám a principům, úcta k životu v jakékoliv podobě. Samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost, sociální cítění a empatie, komunikační dovednosti, schopnost týmové spolupráce, ochota vzdělávat se, odolnost vůči psychické zátěži. Trestní bezúhonnost. Zdravotní způsobilost. Řidičský průkaz skupiny "B", aktivní řidič. VÝHODOU: praxe v sociálních službách.
Náplň práce: Zajištění a poskytování služeb osobní asistence dle zákona č.108/2006 Sb. o sociálních službách. Poskytuje přímou obslužnou péči u klientů zejména pomoc při osobní hygieně, oblékání, polohování, přípravě a podání stravy, doprovodech na instituce, do školy, zaměstnání apod., pomoc s chodem domácnosti, pomoc při výchovných, vzdělávacích a aktivizačních činnostech, pomoc při vyřizování různých osobních i úředních záležitostí, pomoc při orientaci. Podílí se na vypracovávání spisové dokumentace v souladu s požadavky metodik práce a Standardů kvality sociálních služeb, zachovává mlčenlivost o osobních a citlivých údajích.
Nabízíme: zajímavou a pestrou práci v dobrém kolektivu, velkou míru samostatnosti a odpovědnosti, 1 týden dovolené navíc, služební telefon, možnost vzdělávání a osobního růstu.
Pracovní poměr na dobu určitou - zástup za mateřskou a rodičovskou dovolenou. Mzdové zařazení - základní nástupní mzda ve výši 12.750,- Kč až 14.350,- Kč (výše je závislá na délce odborné praxe) a příplatky za práci v noci, ve dnech pracovního klidu, pracovního volna a za práci ve svátek.
První kontakt: telefonicky od 8:00-14:30 hod. na čísle 776 243 674, e-mailem: andrea.hasalova@valmez.charita.cz nebo osobně od 8:00-14:30 hod. v Charita Valašské Meziříčí, Kpt. Zavadila 1345
Písemné nabídky obsahující strukturovaný životopis, motivační dopis a souhlas se zpracováním osobních údajů pro potřeby výběrového řízení zasílejte na e-mail erika.moscakova@valmez.charita, nebo písemně na adresu Charita Valašské Meziříčí, Kpt. Zavadila 1345, 757 01 Valašské Meziříčí nejpozději do 28.8.2016.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Základní + praktická škola

Mzda: 12 750 - 14 350 Kč / měsíc

Region: Zlínský kraj

Obor: Služby, osobní služby, au-pair

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail